Magyar Könyvtárosok Egyesülete
Pest Megyei Szervezete

1827 Budapest, Budavári Palota "F" ép.
www.pemeksz.hu
Téka-díj eddigi díjazottjai

2018. Kristály Istvánné Zsámbék Téka-díj
2017. Bautista Soldevila Katalin Gödöllő Téka-díj
2017. Liskáné Fóthy Zsuzsanna Gödöllő Téka-díj
2017. Papp Sándorné Ráckeve Téka-díj
2016. Bajnok Éva Dunaharaszti Téka-díj
2016. Mistéth Erika Veresegyház Téka-díj
2016. Sebestyénné Majchrowska Ewa Érd Téka-díj
2016. Tóthné Kurán Julianna Százhalombatta Téka-díj
2014. Deminger Ágnes Ráckeve Téka-díj
2014. Kovács Marianna Százhalombatta Téka-díj
2014. Nagy Zsoltné Százhalombatta Téka-díj
2014. Sebestyénné Szilaj Anikó Cegléd Téka-díj
2013. Barócsi Istvánné Fót Téka-díj
2013. Koglerné Hernádi Ágnes Cegléd Téka-díj
2013. Szabó Zsuzsanna Szigethalom Téka-díj
2013. Tóth Istvánné Téka-díj
2012. Bereczkiné Szendrey Éva Pilisborosjenő Téka-díj
2012. Boros Ernőné Pomáz Téka-díj
2012. Csiki Péterné Bugyi Téka-díj
2012. Nagy Alice Törökbálint Téka-díj
2012. Száraz Julianna Cegléd Téka-díj
2011. Biczák Péter Szentendre Téka-díj
2011. Fábián Sándorné Ráckeve Téka-díj
2011. Hajtó Ilona Göd Téka-díj
2011. Jancskár Judit Vác Téka-díj
2011. Kulinyák Rezsőné Alsónémedi Téka-díj
2011. Luttenberger Katalin Szigethalom Téka-díj
2011. Némedi Tivadarné Cegléd Téka-díj
2011. Sáfrán Edina Göd Téka-díj
2011. Varga Istvánné Cegléd Téka-díj
2010. Berecz Tamásné Maglód Téka-díj
2010. Gyenes Rafaelné Kóka Téka-díj
2010. Kaszap Lászlóné Százhalombatta Téka-díj
2010. Laczkó Katalin Budakeszi Téka-díj
2010. Mózes Irén Vác Téka-díj
2010. Nagy Csabáné Albertirsa Téka-díj
2010. Ribainé Zeller Piroska Vác Téka-díj
2010. Soltiné Radnics Magdolna Szigetszentmiklós Téka-díj
2010. Varga Ágnes Nagykőrös Téka-díj
2009. Bazsóné Megyes Klára Érd Téka-díj
2009. Dusza Gabriella Szigethalom Téka-díj
2009. Preysing Frigyes Dunakeszi Téka-díj
2008. Bana Éva Gödöllő Téka-díj
2008. Gardáné Solymos Dalma Dabas Téka-díj
2008. Kovácsné Mogyorósi Erika Érd Téka-díj
2008. Sipos Ildikó Nagykőrös Téka-díj
2008. Tóth Mariann Dunaharaszti Téka-díj
2007. Berta Ilona Gyömrő Téka-díj
2007. Drobilisch Antalné Szentendre Téka-díj
2007. Fekete Katalin Vác Téka-díj
2007. Komlósné Pelle Zsuzsanna Abony Téka-díj
2007. Likó Julianna Zsámbék Téka-díj
2007. Magyarné Fekete Kata Szentendre Téka-díj
2006. Almási Miklósné Kerepes Téka-díj
2006. Bonáczné Molnár Márta Tápiószele Téka-díj
2006. Major Józsefné Galgamácsa Téka-díj
2006. Méhész Árpádné Gyál Téka-díj
2006. Pilissy Erzsébet Nagykáta Téka-díj
2006. Szigetiné Karancsi Márta Vác Téka-díj
2006. Táborosi Zoltánné Dunaharaszti Téka-díj
2006. Vadászi Istvánné Vecsés Téka-díj
2006. Zsidai Ferencné Jászkarajenő Téka-díj
2005. Csonka Mária Dunakeszi Téka-díj
2005. Enyingi Lajos Dunakeszi Téka-díj
2005. Grim Gyuláné Albertirsa Téka-díj
2005. Méhész Árpádné Gyál Téka-díj
2005. Nincsevics Klára Szentendre Téka-díj
2005. Sz. Keresztény Laura Szentendre Téka-díj
2005. Szeredi Mária Szentendre Téka-díj
2005. Szlávik Jánosné Gödöllő Téka-díj
2004. Agárdy Magdolna Vác Téka-díj
2004. Babcsán Józsefné Cegléd Téka-díj
2004. Balya Ferencné Aszód Téka-díj
2004. Bartáné Ásin Márta Ráckeve Téka-díj
2004. Bazsikné Kővári Krisztina Veresegyház Téka-díj
2004. Becsei Zsuzsanna Szentendre Téka-díj
2004. Bekőné Németh Irén Törtel Téka-díj
2004. Bene Tiborné Albertirsa Téka-díj
2004. Budai Benjáminné Budakeszi Téka-díj
2004. Cselőtei Jánosné Fót Téka-díj
2004. Csepeli Sándorné Dány Téka-díj
2004. Demeter Péterné Nagymaros Téka-díj
2004. Dobó Ilona Tóalmás Téka-díj
2004. Doróné Zemmel Katalin Vecsés Téka-díj
2004. Dr. Simon Gyuláné Monor Téka-díj
2004. Feketéné Polka Márta Vác Téka-díj
2004. Ferenczi Margit Dabas Téka-díj
2004. Fetterné Denk Éva Pilisvörösvár Téka-díj
2004. Fodor Gizella Pomáz Téka-díj
2004. Fritzné Kovács Mária Verőce Téka-díj
2004. Fülöp Attiláné Gödöllő Téka-díj
2004. Gloserné Szabó Györgyi Gödöllő Téka-díj
2004. Herczeg Miklósné Vác Téka-díj
2004. Holitska Sándorné Pilisvörösvár Téka-díj
2004. Horváth Árpádné Isaszeg Téka-díj
2004. Hugyák Zoltánné Pánd Téka-díj
2004. Jezsikné Kármán Teréz Farmos Téka-díj
2004. Kalóné Bircsák Erzsébet Szentendre Téka-díj
2004. Kármán Pálné Nagykáta Téka-díj
2004. Király Istvánné Nagykáta Téka-díj
2004. Kissné Pásztor Éva Szentmártonkáta Téka-díj
2004. Knakál Józsefné Monor Téka-díj
2004. Kottász Árpádné Pilis Téka-díj
2004. Majsa Györgyné Isaszeg Téka-díj
2004. Mándli Gyula Vác Téka-díj
2004. Mándliné Szabó Katalin Nagymaros Téka-díj
2004. Marlokné Angeli Márta Pilisvörösvár Téka-díj
2004. Mester Sándorné Szigethalom Téka-díj
2004. Miklósi Csabáné Érd Téka-díj
2004. Miszori Sándorné Szigethalom Téka-díj
2004. Nánási Istvánné Biatorbágy Téka-díj
2004. Pálmai Lászlóné Üllő Téka-díj
2004. Patkó Sándorné Cegléd Téka-díj
2004. Pethőné Németh Erika Szentendre Téka-díj
2004. Pintér Zoltánné Gödöllő Téka-díj
2004. Rusz Gergelyné Szigetszentmiklós Téka-díj
2004. Sáhóné Bordás Éva Aszód Téka-díj
2004. Schönek Jánosné Piliscsaba Téka-díj
2004. Surmanné Megyeri Erzsébet Monor Téka-díj
2004. Szabó Józsefné Nagykáta Téka-díj
2004. Szalai Gáborné Százhalombatta Téka-díj
2004. Szamosvári Istvánné Ráckeve Téka-díj
2004. Szemeti Olga Gödöllő Téka-díj
2004. Szikszai Istvánné Úri Téka-díj
2004. Szőke Károlyné Gödöllő Téka-díj
2004. Szűcs Mária Fót Téka-díj
2004. Tóth Istvánné Kakucs Téka-díj
2004. Tóth Lászlóné Monor Téka-díj
2004. Veresné Boda Mária Csömör Téka-díj
2004. Zlota Attiláné Monor Téka-díj
2004. Zsitváné Barsi Anna Dabas Téka-díj