Nagyon szép, ünnepi hangulatban zajlott tegnap a könyvtárosnapi összejövetelünk.
Köszönjük a felsőpakonyi kollégáknak és polgármester úrnak a szíves fogadtatást, a fergeteges műsort!
Itt is sok szeretettel gratulálunk Paulusz Katalinnak és Velkei Hajnalkának a Téka díjhoz!
Az SzMSz módosításait elfogadta tagságunk.